12 Eylül 2013 #2007753

Bodrum Oasis Burger King'de Gazı Kaçmış Kola Satılıyor!

11.09.2013 akşamı Bodrum Oasis'de bulunan Burger King restoranına eşim ve oğlumla yemeğe gittiğimizde, söylediğimiz kolalardan aldığımız ilk yudumda gazın kaçmış olduğunu anladık. Kolalarla birlikte kasiyerlerin olduğu kısma gidip kolaların gazının kaçmış olduğunu belirttim. Görevli kola musluğunu bir saniyeliğine açıp kapatarak gaz kontrolü yaptı. Sorun olmadığını söylediyse de ben ısrar ettim.


Başka bir içecek isteyip istemediğimi sordu. Ben gazoz istedim. Bir bardağa iki parmak gazoz doldurup uzattı. Kolalar bende kaldı. Keyifsizce burgerlerimizi yeyip çıktık. Bu arada kasiyerin müdür olduğunu sandığım kişiyle bize bakarak konuştuğunu fark ettim. Ne saygı ne de özür. Kalite anlayışları herhalde bu.

Murat 150 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Eylül 2015

    Bana herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Daha önce de belirttiğim gibi telefonda soru yöneltilmiş olup, çözüme yönelik herhangi bir ifade kullanılmamıştır. Üstüne üstlük 2 yıllık aradan sonra belki bu sefer olmaz desek te bu kez Bodrum Midtown AVM Burger King restoranında yine gazı olmayan kola ile karşılaştık. Gitmeyi düşünenlerin bir kez daha düşünmesinde yarar var sanırım.

  • Murat18 Eylül 2013

    bilgilendirme denilen telefonla arayıp sorunun personel mi (ısrarla ürünün de sorunlu olduğunu belirtmem gerekti) yoksa ürün mü olduğunu sormalarıydı, hepsi bu. herhangi bir özür ya da açıklama söz konusu değil. firmayla ilgili diğer şikayetleri inceleyince bu durumun normal olduğunu fark ettim.

  • Burger King Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2007753 no’lu şikayete ilişkin misafirimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön