Burger King Yanlış Gönderilen Siparişin Doğrusu Gönderilmedi

Erdem E. |

Yemeksepeti.com aracılığı ile Giresun şubesinden vermiş olduğum 220340003 numaralı siparişte, ürünü seçerken ve not olarak istemediğim malzemeleri belirttiğim halde belirttiğim ürün ile alakası olmayan bir hamburger ve soğuk ve bayat patatesler geldi. Durumu Yemeksepeti.com'a bildirdiğimde şube ile görüştüklerini ürünlerin değiştirileceği söylendi. Aradan bir saat geçip siparişimin gelmemesi üzerine tekrar aradığımda siparişimin mağazadan çıktığı söylendi, bir yarım saat sonra aradım ve aynı şey söylendi. Bir yarım saat sonra 3. kez aradığımda mağazanın kapandığı söylendi. Sonuç olarak teslimat süresi 30 dk olarak görünürken 120 dk'dan fazla sürede siparişimi düzeltip teslim edemediler.

Etiketler :

Kalite - Lezzet Yanlış - Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  14:04

  Sayın Yetkili,

  3311058 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr

 • Erdem E.
  18 Haziran
  08:44

  İlk mesajımda karakter yetmediği için belirtemedim, telefonla şikayet hattı ile görüştüğümde, şirket prensibi olarak şikayetimle ilgili geri dönüş yapılmayacağı belirtilmişti. Ayrıca doldurttuğum şikayet formunun nüshasının bana gönderilemeyeceği, ses kaydını edinmek için de sizi dava etmem gerektiği söylendi. Hangi söylenene inanmam gerekiyor bilemiyorum şu an.

 • 17 Haziran
  17:15

  “Sayın Misafirimiz,

  3311058 Numaralı bildiriminiz tarafımıza ulaşmıştır.
  Gerekli incelemeler sonrasında en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğimizi bildirir, Burger King’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.”

  Saygılarımızla,