14 Mayıs 2013

Burger King Üçüncü Siparişim ve Aynı Sorun!

Burger king Kars şubesinin daimi üyelerinden biriyim. Steakhouse menü, Mega Cheese menü ve chicken wings favori ürünlerimdir. Ancak bu şube yüzünden chicken wings almaya tövbe edeceğim. Bu benim 3. siparişim (Tarih:13. 05. 2013 saat 20:27 fiş no: 0073). 3'ünde de 6'lı chicken wings aldım. Üçünde de but kısmı gelmiş, ki ben but kısmı için değil 2 kemikli kısmı için kanadı alırım.

Buradaki arkadaşlara ilkinde uyardım, bir dahakinde 6'sını da dediğiniz kısımdan veririz dediler. Bir dahakine söyledim, öyle veremiyoruz deyip 3 buta benzeyen kısımdan 3 tane de iki kemikli kısımdan verdiler. Madem 6'sıda de iki kemikli olmuyor, o zaman neden ben 6'sınıda buta benzeyen kısımdan alıyorum. Ayıp ya ayıp.

Hüseyin 111 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 19 Haziran 2013

    Arkadaşlar aynı sorun tekrar başıma geldi. Artık burger king bitti benim için...

  • Hüseyin 16 Mayıs 2013

    Evet. Beni firma görevlisi bir kişi beni aradı. Hatta oldukça ilgili davrandı. Ancak sonuçta ben aldığım ürünü yemeden çöpe attım ve o anki kızgınlığımı telafi etmedi. Hala bu firma adına bana o ürünü İTELEYEN (!) iş ahlak ve etik kurallarından habersiz insanlar orada çalışıyor ve ben yemediğim ürünler için para ödedim....!

  • Burger King Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1796662 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön