14 Aralık 2013

Burger King Telefonla Verilen Siparişin Teslimi!

13.12.2013 Cuma günü Burger King'in çağrı merkezi aracılığıyla vermiş olduğum siparişin teslim süresinin 1 saat belirtilmiş olmasına rağmen siparişim 75 dakikada gelmiştir. 75 dakika bekledikten sonra gelen siparişin istediğiniz gibi çıkmaması ise tam bir felaket. Elma dilim patates yerine normal dilim patates gelmiş ve gelen patateslerle beraber tüm siparişler buz gibiydi. Çağrı merkezine siparişimle ilgili şikayetimi belirtmek için 25 dakika telefonda bekledikten sonra kimseye ulaşamamakla bir şok daha yaşıyorsun.

Şikayetimle ilgili bana dönüş yapılmasını istedim ama geri dönüş de yapılmadı. Anlaşılacağı üzerine müşteri memnuniyetine üst seviyede önem veren bir firma Burger King.

Volkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi18 Aralık 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön