03 Temmuz 2014

Burger King Şubesinin Aşırı Gürültüsü Ve Saygısız Davranışları!

Afyonkarahisar 2. Dumlupınar Cd. Lale Apt. altındaki Burger King iş yeriniz, iş yerinizin, soğutucuları vb. cihazları, aşırı gürültü yapmaktadır.

1) Bu aşırı gürültü, bizleri ve çevredeki komşularımızı rahatsız etmektedir. Çevredeki komşularımız da,bu gürültüden şikayetçidirler.

2) Bu iş yeri, gecenin, 02:00'sinde, 04:30'nda vb., büyük bir saygısızlıkla, malzeme indirmekte; gürültüden, apartman sallanmaktadır.

İnsanları rahatsız eden bu uygulamalarınıza son vermenizi talep ediyor; bu dünyada hakkımı alamasam da, bir müslüman olarak, uyku düzenimi bozduğunuz için size hakkımı helal etmiyorum.

Ömer 705 Okunma

Cevaplar

 • Ömer 24 Kasım 2014

  Hiç bir çözüm getirilmemiştir..Şikayet konusu durum,aynen,devam etmektedir...

 • Ömer 27 Temmuz 2014

  Adı geçen firma ve bu firmanın yerel işletmecisi Ballıpınar ,aynı vurdumduymazlıkla,hiç bir tedbir almadan,kamu ve şahıs huzurunu bozmaya ,devam etmektedirler..Şikayetvar. com sayın yönetiminden,bu firmalar hakkında ,girişimlerde bulunmasını ve hakkımızı korumasını da,talep ediyorum.

 • Ömer 09 Temmuz 2014

  Beni arayan müşteri temsilcisi,"Tamam,talebinizi,yetkili birimlere aktaracağım" vs cümleleri kurdu.Hiç bir çözüm üretilmedi...Sonu nereye varırısa varsın,bu firmadan ve bu firmanın yerel işletmecisinden,sonuna kadar şikâyetçiyim..Benim dışımda,apartmanımız ve çevre apartman sakinleri de,bahsettiğim gürültülerden şikayetçidirler...

 • Ömer 09 Temmuz 2014

  İlgili firma,hiç bir çözüm getirmemiştir. Müşteri Hizmetleri7ndeki kişi,beni aramış ve sadece,"Haklısınız,yetkili yerlere talebinizi ileteceğim "vs. cümleleri kurmuştur. Ancak,ne soğutucularla ilgili gürültü kesilmiş;ne de,gecenin,02.00'sinde,04.30'nda yapılan gürültülü malzeme indirimi sonlandırılmıştır..Eski tas,eski hamam ,gürültü ve saygısız tutumlar,devam etmektedir..Halbuki,adı geçen işletmeden,sırtında dağları taşımasını değil,gürültüyü kesmelerini istedik.. Bu firmadan ve bu firmanın yerel işletmecisinden,sonu nereye varırsa varsın,şikâyetçiyim...

 • Burger King Temsilcisi03 Temmuz 2014

  Sayın Yetkili, 2539406 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön