Burger King Şubesinin Aşırı Gürültüsü Ve Saygısız Davranışları!

Ömer A. |

Afyonkarahisar 2. Dumlupınar Cd. Lale Apt. altındaki Burger King iş yeriniz, iş yerinizin, soğutucuları vb. cihazları, aşırı gürültü yapmaktadır.

1) Bu aşırı gürültü, bizleri ve çevredeki komşularımızı rahatsız etmektedir. Çevredeki komşularımız da,bu gürültüden şikayetçidirler.

2) Bu iş yeri, gecenin, 02:00'sinde, 04:30'nda vb., büyük bir saygısızlıkla, malzeme indirmekte; gürültüden, apartman sallanmaktadır.

İnsanları rahatsız eden bu uygulamalarınıza son vermenizi talep ediyor; bu dünyada hakkımı alamasam da, bir müslüman olarak, uyku düzenimi bozduğunuz için size hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Ses / Gürültü Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer A.
  24 Kasım
  21:24

  Hiç bir çözüm getirilmemiştir..Şikayet konusu durum,aynen,devam etmektedir...

 • Ömer A.
  27 Temmuz
  14:48

  Adı geçen firma ve bu firmanın yerel işletmecisi Ballıpınar ,aynı vurdumduymazlıkla,hiç bir tedbir almadan,kamu ve şahıs huzurunu bozmaya ,devam etmektedirler..Şikayetvar. com sayın yönetiminden,bu firmalar hakkında ,girişimlerde bulunmasını ve hakkımızı korumasını da,talep ediyorum.

 • Ömer A.
  09 Temmuz
  21:42

  Beni arayan müşteri temsilcisi,"Tamam,talebinizi,yetkili birimlere aktaracağım" vs cümleleri kurdu.Hiç bir çözüm üretilmedi...Sonu nereye varırısa varsın,bu firmadan ve bu firmanın yerel işletmecisinden,sonuna kadar şikâyetçiyim..Benim dışımda,apartmanımız ve çevre apartman sakinleri de,bahsettiğim gürültülerden şikayetçidirler...

 • Ömer A.
  09 Temmuz
  21:39

  İlgili firma,hiç bir çözüm getirmemiştir. Müşteri Hizmetleri7ndeki kişi,beni aramış ve sadece,\"Haklısınız,yetkili yerlere talebinizi ileteceğim \"vs. cümleleri kurmuştur. Ancak,ne soğutucularla ilgili gürültü kesilmiş;ne de,gecenin,02.00\'sinde,04.30\'nda yapılan gürültülü malzeme indirimi sonlandırılmıştır..Eski tas,eski hamam ,gürültü ve saygısız tutumlar,devam etmektedir..Halbuki,adı geçen işletmeden,sırtında dağları taşımasını değil,gürültüyü kesmelerini istedik.. Bu firmadan ve bu firmanın yerel işletmecisinden,sonu nereye varırsa varsın,şikâyetçiyim...

 • 03 Temmuz
  12:37

  Sayın Yetkili,

  2539406 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr