30 Temmuz 2016

Burger King Sorumsuz Firma Personelleri...

Sürekli uyarmama rağmen çalışanların eksik ve bedbaht ürün göndermelerine artık katlanamıyorum. Aksaray park site AVM Burger King şubesi çalışanları fazla rahat ve umursamaz çalışıyor defalarca uyarı yazmama rağmen dikkate almayan elemanlarınız bugün gelen siparişimi hem eksik hem sağlıksız yenilmeyecek şekilde göndermişler.

Hamburger ve patates kızartması buz gibi kızartmanın üstü açık ve sanki saatlerce beklemiş ve çoğu yanmış, büzüşmüş şekilde getirildi. Artık ne kadar toz duman sinmiştir onu da sizler düşünün! Söylediğim hiçbir sosu koymamışlar, dalga geçer gibi sadece bir sos koymuşlar. Onu da yanlış koymuşlar. Bu firmaya biri sahip çıksın artık sorumsuz personelleri ile uğraşamayacağım. Her zaman aynı şey eksik ürün, sağlıksız ürün, geç gelen ürün, bedava dağıtmıyorsunuz para ödüyoruz yeter.

Fatma 128 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Sayın Yetkili, 6072244 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön