22 Nisan 2016

Burger King Siparişler Zamanında ve Sıcak Gelmediği Gibi İadesini İstediğimiz Halde Paramızda İade

Saat 17:30' da altı üstü bir patates sipariş ettik. 17:30 yola çıktı takibi olan patates 18:35 gibi buz gibi soğuk bir halde geldi. Geri yolladım ve Burger şikayeti aradım. Hemen yenisi gelecek denmesine rağmen 40 dk geçti gelen ürünün üstü soğuğa yakın ılık altı yine buz gibi soğuk.

Tekrar şikayet edip yolladık yine 40 dakika gibi süre geçti. Bu arada 6 kez şikayeti aramışız. Ama maalesef etkili bi uyarı olmamış. Sipariş iptalini istedik saat 22:00 ve hala paramız gelmedi. Üstüne parayı da aldılar iade etmiyorlar.

Kapanmıştır herhalde o saatte dükkan. Diyeceğim o ki. Demetevler Ankara şubesi sorumsuz hizmet kalitesi fiyasko. Burger King şikayet hattınında çok farkı yok. Bir yaptırımları yok. İkaz verip bence o bayilik alınmalı. Bir patates bu hale geliyor artı paramızda alınıp iade edilmiyor.

Feyza B. 169 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Müşteri Temsilcisi22 Nisan 2016

    Sayın Yetkili, 5355688 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • Feyza B.22 Nisan 2016

    bugün yaşadığım çirkin hizmetten sonra Burger King şikayet hattı özür dileyip yarın sorunun çözüleceğini belirttiler. Para iadesinin yanında hediye ürün yollanacağını belirttiler. Bakalım neler olacak

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön