25 Ocak 2016

Burger King Sipariş Getiremiyorlarmış!

Oturduğum bölge civarında tam 4 tane Burger King mevcut. İçlerinden en kötü puana sahip olan bana hizmet veriyor. Ne kadar uğraş vermiş olsam da şubeyi değiştiremedim. Bugün verdiğim siparişten sonra, siparişin gelmesini beklerken tam 30 dakika sonra bir telefon aldım ve telefondaki hanımefendi bulunduğum bölgeye saat 17:00' den sonra sipariş getirmediklerini söyledi. Ki bu uygulama uzun süredir varmış. O zaman sorarım 7 Ocak günü saat 19:26'da, 22 Aralık günü saat 21:35' te verdiğim sipariş nasıl oldu da getirildi. En başında ya siparişe onay vermeyecek ya da siparişi aldığı gibi telefon açacak ki biz de ona göre hareket edelim. Gerçi şu dakika itibari ile bir daha sipariş vermem.

Halil 86 Okunma

Cevaplar

  • Halil 01 Mart 2016

    Telefonum sürekli açık olmasına rağmen ulaşılamadığı bilgisi verilmiş! Bu kadar süredir bana hiç mi ulaşılamadı acaba? Tarafıma dönüş yapılmamıştır!

  • Burger King Temsilcisi25 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön