30 Eylül 2014

Burger King Sipariş Gecikmesi!

Senelerdir Burger king Müşterisiyim fakat gün geçtikçe işlerini daha kötü yaptıklarını söyleyebilirim, Eminetevleri mahallesi. 4. Leventte ikamet eden şirketime Sanayi Mahallesi Burger King restorantından sipariş verdim (en fazla 5 sokak var). Normal fast food ulaşım süresi 30 dakika olan sipariş süresine 1 saat dediler.

Peki kabul ettik fakat gelme süresi 1.30 saati de aştı aradığımız halde bir 10 dakika kadar da şikayet hattında bir beklememiz oldu, neden gelmedi sorusuna aldığım tek cevap sipariş yoğunluğu ve yolda denmesi soğuk gelirse hiç gelmesin dediğim halde restoranttan çıkar çıkmaz geliyor soğuk gelme ihtimali yok cevabını aldım. Burger King markasına yakışmadı bir daha tövbe.

Barış 643 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi03 Kasım 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön