27 Ocak 2014

Burger King Sipariş 90 Dakikada Gelir mi?

Burger King, Batıkent Atlantis şubesi siparişi 90-100 dakika aralığında getiriyor. Böyle bir saygısızlık olabilir mi? Nedeni de yoğunluk diyor ama ne hikmetse ne zaman o alışveriş merkezine gitsem bomboş, ben sipariş verince yoğunluk. Aynı civardaki başka firmadan sipariş vermeyi sırf siparişimi 110 dakikada getirdi diye bıraktım, aynısını bunlara da yapacağım.

Orada oturup lak lak yapmayla, o civardan iki sipariş gelsin tek seferde yollayalım, uğraşmayalım mantığıyla bu iş yürümez.

Fatma 107 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 29 Ocak 2014

    Ne bilgisi verilecek acaba :) Telefonumu açmaya tenezzül etmem,masal dinlemeye hevesli değilim.Şikayetim net,her şey ortada.Adı fast food ama evde en zor yemeği yapsam,yemem bu kadar uzun sürmez.Aynı yerdeki diğer fast food restoranından verdiğim sipariş 7 dakikada kapımda olabiliyorsa bana göre bunun bir bahanesi yoktur.Ki orası her zaman daha kalabalık.Beni değil,çalışanları bilgilendirin.Bir de "fast"in Türkçe mealini söyleyin de aydınlansın insanlar.

  • Burger King Temsilcisi29 Ocak 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön