24 Nisan 2013

Burger King Personelin Tavrı!

23. 04. 13 tarihinde saat:18:15 gibi Kozyatağı Carrefour da bulunan Burger King'de sipariş vereceğim bekliyorum ki sipariş vereyim. Kasiyer arkamdan gelen vatandaşları alıyor ve ben beklemekteyim sonra tepkimi dile getirmek için çağırdığım sorumlu personele kendimi ifade etmeye çalışırken başka sorunlu addeden kendini biri çıkıp şahsımı küçümsercesine ve alaylı bir tavırla "siparişini verin beyefendi" diyor.

Biz sipariş vermek için muhatap bulamadığımız ifade ediyoruz personel alay ediyor. Neredeyse bizi dövecek. Çok tırstım acaba sipariş vermezsem döverler mi beni diye. Arkadaş insan biraz hatasını kabullenir. Özür diler işine bakar. Müşteriye alaycı mı yaklaşır. Çok korktum!

Turgut 121 Okunma

Cevaplar

  • Burger King Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1761473 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • Turgut25 Nisan 2013

    Açıkçası firmadan dönen olmadı.Demek oluyor ki firma olarak müşterilere yaklaşım prensipleri , anlayışları böyle. BURGER KING kozyatağı carrefour şubesi müdürleri Murat GÜÇÜN ve Başaran YÜCESOYLU arkadaşların müşterilerine yaklaışımları firması tarafından uygun görüldü ki dönen yok.Teşekkürler diyelim. Benim için şu dakikadan sonra BURGER KING den her uzaklaştırdığım 1 kişi bile olsa artı puan dır.Sabırla inşallah.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön