Burger King Personel Para Bozamıyor.

Caner Ç. |

13.09.2014 tarihinde Burger King Tıkla gelsinden sipariş verdim. Siparişim Şirinevler Şubeden geldi. Ama 200 TL param olduğundan Gelen Kurye (Ö** A**) kabaca ben bunu bozamam gel aşağıya boz ver dedi. Bende bu benim sorunum değil, gelirken size para üstü verecekler dedim.

İlgili kurye elimden Burger King poşetini aldı ve "ben senle mi uğraşacağım" dedi. Ben Müşteri Hizmetlerini arayacağım dediğinde Kralını ara dedi. Müşteri hizmetlerini aradım. Çıkan bayan Klasik Ücretsiz gönderelim dedi. Ben ücretsizin peşinde değilim yapılan şey açıkça zoruma gitti. Müşteri Hizmetleri telefonda ilgilenir gibi yaptı hiç ilgilenmedi. Bugün ayın eylül 22 ve halen daha arayan yok. Amerika'ya şikayet edeceğim.

Etiketler :

Teslim Etmeme Çağrı Merkezi Personel Davranış Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner Ç.
  28 Nisan
  18:16

  Bugün 17.58 de çaldırıp kapattılar sanırım Burger King ya bizle kafa yapıyor ya da kontörü yok

 • Caner Ç.
  28 Nisan
  13:36

  Sayın Yetkili

  Benim telefonum gerek Şikayetvar.com gerekse Burger King de mevcuttur. GSM telefonumdan 7/24 ulaşabilirler. Ayrıca 22 Eylül de ki şikayet şimdi mi cevap vereceklermiş. Telefonlarını bekliyorum ne diyecekler acaba... .

 • 28 Nisan
  12:50

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr