02 Nisan 2013

Burger King Mantıksız Bir Kampanya!

Her zaman güvenerek tercih ettiğim firmanızın diğer şubelerine Park Bornova'daki şubeniz için hayal kırıklığı 01. 04. 2013 saat 15:54 te tercih etmiş ve Park Bornova Tansaşla yapmış olduğunuz mantıksız bir kampanya olabilir mi bilemem size olan güvenim bir anda bu kadarda sarsılmaz, adeta şok oldum. Diğer şubelerde aldığım ücretsiz olan ketçap ve mayonez de ücretlimi olur pes, neymiş tek satılan ürünlerde ketçap mayonez verilmezmiş ücrete tabiymiş böyle mantıksızlık olmaz, böyle restorant işletilmez.

Ayrıca mantıksız bir kampanya ya o kadar da para cabası, personel ilgisiz bir o kadarda takipsiz bundan sonrası için tercihlerim arasında Burger King (Park Bornova) şubesi olarak olmanız istisna bile imkansız.

Ünal 101 Okunma

Cevaplar

  • Ünal01 Temmuz 2013

    ulaşmaya çalıştınızmıki ulaşamadınız

  • Burger King Temsilcisi04 Nisan 2013

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön