14 Şubat 2014

Burger King Kolanın Dibidir Diyerek Çeşme Suyu İçirdiler!

13.02.2014 tarihinde Forum İstanbul AVM'de Burger King'den sipariş verdiğimiz 2 Big King Extra menüden pişman oldum. Yediğim en kötü menü oldu. 2 şer kola verdiler ve toplam 4 adet kola aldık.Kola asitsiz olsa problem olmazdı da kola tadı yerine çeşme suyu tadı olması midemi bulandırdı. Siparişi veren kişilere kolayı iade ederek "Bu içecek neden böyle?" sorduğumuzda "Efendim bu kolanın dibidir" yanıtını aldım.

Değiştirip Ice Tea aldık ve masamıza oturduk. Ice Tea'nin tadı koladan farksızdı bu yüzden yağ dolu pateteslerimizi bitirip içecekleri çöpe attık. Umarım bu olaylar yetkili kişilere ulaşırda başka kişiler bu durumla karşılaşmaz.

Faruk 121 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 21 Şubat 2014

    Artık yazdığım şikayetle ilgilenmiyorum.Burger King'ten aynı sorunun tekrar olmamasını istiyorum.Aynı veya benzer bir problem halinde Burger King'ten bir daha alışveriş yapmayacam.

  • Burger King Temsilcisi14 Şubat 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön