01 Nisan 2013

Burger King İzmit Şubesi Çalışanı Müşteriye Saygısız Müşteriyi Kovuyor!

31. 03. 2013 tarih 18:00 saatinde Brger King Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:128/A Kocaeli adresli şubede E**** T. adlı çalışanla yaşanan olayı dile getireceğim. Nişanlım ve ben şubede sırada beklerken bizim sıramız olduğu halde başka bir kişinin siparişi alınmak üzereyken çalışanı uyardığımda 'burada böyle beğenmeyen gider' cevabıyla muhatap olduk bu cümleyi defalarca tekrar edip tartışmaya ve geri laf vermeye devam etti ve kendisini müdüre şikayet edeceğimi belirttiğimde 'edersen et kime gidiyorsan git 'demiştir.

Konu aslında daha çirkin ve uzun olup bu sadece özetidir. Şube müdürüyle konuştuğumda dikkate alınmamış vardiya müdürüne götürülmüş ve vardiya müdürüyle görüştüğümde çalışanın moralinin bozuk olduğunu bu sebeple böyle davrandığını tarafıma bildirmiştir.

Samet 140 Okunma

Cevaplar

  • Samet02 Nisan 2013

    bu şikayetle ilgili olarak sadece ilgilenecekleri bildirilmiştir , eğitim eksikliği olabileceği bildirilmiştir başka bir durum yoktur.

  • Burger King Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1718026 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön