05 Mayıs 2016

Burger King Hizmet ve Müşteri Anlayışı Çok Kötü!

Yemek Sepeti'nden sipariş verdiğim ürün teslim süresinde ulaştı fakat ürün eksik geldi. Müşteri hizmetleri adı altındaki departmanla 4 saat içerisinde 2 defa görüştüğüm halde ve üzerinden 1 gün geçmesine rağmen ücretini ödediğim ürün gelmedi. Hizmet ve müşteri ilişkileri kötü, kesinlikle kurumsallık ve de müşteri hizmet anlayışını sizin takdirinize bırakıyorum!

Emre 179 Okunma

Cevaplar

  • Emre09 Mayıs 2016

    Tarafıma yapılan bilgilendirme şu şekilde dedir. Siparişi getiren şubenin eksik olan ürünü tarafıma gönderilmesi konusunda müşteri hizmetleri göndericeğni söyledi fakat 04.05.2016 tarihinden 09.05.2016 bugüne 5 gün geçmesine rağmen binlerce motorlu kuryesi olan bir firma olmasına rağmen Ücretini ödediğim ürünü hala getirmemekte Ne kadar israrcı olduğnu hala görmekteyim ilginiz ve alakanız müşteri anlayışınız takdire şayan doğrusu üstelik o kadar anket ve yazmama rağmen ne zamn bu problem çözülecek doğrusu merak içerisinde Beklemekteyim?

  • Burger King Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili, 5442217 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön