Burger King Hizmet Ve Kalite!

Şükran H. |

Geçen gün Burger King - Maltepe' de cadde üzerindeki Carrefour' da iki tane cheese burger siparişi verdim. Siparişim hem 45 dakika geç geldi hem de nihayet geldiğinde sipariş ettiğim gibi büyük boy değil ondan çok daha fazla küçük geldi ayrıca içindeki et de donmuştu ve yanmıştı ve peynir de aynı şekildeydi ve pişmemişti. Ayrıca içinde gösterilen diğer hiçbir malzeme de yoktu. Sonra hamburgerleri görünce şikayet edip yeniden yapmaları gerektiğini söyledim ve aldılar. Ama işin garibi yine aynısı geldi hiçbir fark yoktu. Şikayet ettim ve ilgilenmediler. Bu başıma aynı yerde üçüncü defa geliyor. Çalışanları da pisti, en son gelişimde bu dikkatimi çekti. Bunları görünce iyice midem bulandı.

Etiketler :

Porsiyon - Miktar Hijyen - Yabancı Madde

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükran H.
  16 Nisan
  13:00

  Bir kere arandım onda da toplantıdaydım. 30 dk sonra aramalarını rica ettim. Ama bir daha aranmadım. Ben belirttiğim şubenin hizmetinden Şikâyetçiyim, denetlenmesini istiyorum. Ayrıca Burger King firması olarak size soruyorum xl dediğiniz hamburger büyüklüğü avuç içi kadar mı olur? İnsafınıza bırakıyorum. Reklamını yaptığınız ürünle servisini yaptığınız arasında hiç benzerlik yok. İnsan bu kadar da aptal yerine konmaz. Amerikada bunu yapsanız o dükkanı sizin başınıza yıkarlar...

 • 13 Nisan
  11:37

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr