19 Temmuz 2014

Burger King Hatalı Olan Çalışanı İken Ben Param İle Azarlanıyorum!

Bandırma Burger King'ten hamburger alırım. Genelde yanlış sipariş alırım. Gözden kaçmıştır diye gidip de hiç uyarmadım. Sonunda iyice kızmaya başladım hiç dikkat edilmiyor belli ki sürekli geliyor. En son aldığım zaman gittim kasaya. Kaçıncıya yanlış sipariş alıyorum bunun sebebi nedir dedim, ses tonum biraz yüksekti haklı olarak ama ne bir kötü söz söyledim ne bağırdım.

Vardiya müdürü geldi. Ben durumu anlattım, kaç defa yanlış alıyorum dedim. Bana verdiği cevap şu "Ben daha önce sizi burada hiç görmedim". Koskoca Burger King firması çalışanı bana böyle cevap veriyor. Beni yalancı çıkarmaya çalışıyor, paramla rezil oluyorum.

Bunu bir defa yaşamadım. Ve azarlanıyorum, hiç yakıştıramadım.

Fatih 304 Okunma

Cevaplar

  • Fatih12 Ağustos 2014

    Beni arayan hanım efendinin ilgisini hiç beğenmedim. Sanki hiç takmıyormuş gibi. Bugün belki düzelme olmuştur diye gittim uzun bir aradan sonra BurgerKing restoranına. Büyük boy istedim king boy verdiler. King boy istesem çift king vereceklerdi sanırım. Kaç tane şikayet edilse de, müşterilere karşı tutum hiç değişmedi ve değişmeyecek gibi.

  • Burger King Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, 2576877 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön