18 Ağustos 2015

Burger King Hatada Sınırları Aşmış Ürün!

6.8.2015 tarihinde Burger King tıkla gelsin üzerinden sipariş ettiğim King Delight Chicken tarafıma fotoğrafta ki gibi iletilmiştir. Çağrı merkeziyle görüşülüp şikayet oluşturulduğu halde tarafıma herhangi bir bildiğim yapılmamıştır. İnsanları cahil yerine koyup Akdeniz salatasını ızgara tavuklu salata diye teslim etmek nasıl bir şirket anlayışıdır? Kuryeye müşteriye söylersin elimizde malzeme yoktu demek nasıl bir rahatlıktır ve hangi vizyon ve misyona uymaktadır çok merak ediyorum. İade ettiğim ürün neden siteniz üzerinde "müşteri yerinde bulunamadı" şeklinde kayda girilmiş bu da ayrı bir merak konusu. Gerekli açıklamaları bekliyorum.

Yunus 139 Okunma

Cevaplar

  • Yunus12 Aralık 2015

    Sisteme girilen numara aktif olarak kullandığım cep telefonu numaramdır ve tarafınızdan kesinlikle bir geri dönüş yapılmamıştır. birkaç gün sonra üzerinden 4 ay geçmiş olan bir konuya ne kadar vakıf, ilgili olduğunuz da bariz ortada. Zahmet edip üç buçuk ay sonra şikayete yorum bıraktığınız için ise çok teşekkür ederim:).

  • Burger King Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Yetkili, Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • Yunus08 Eylül 2015

    Böyle de ilgisiz böyle de umursamaz pervesız tüketiciyi iplemeyen bir firma. Teşekkürler Burger King neredeyse 1 ay olduğu halde geri dönüş yapma zahmetinde bile bulunmadığınız için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön