Burger King Gergin Şef Müşteri İsteklerini Göz Ardı Ediyor!

Özlem M. |

07.08.2016 günü Kuşadası Kıpa AVM içindeki Burger King'den 2 tane menü aldık. İçeceklerimizin siparişini de vermiştik. (ice tea olarak ve fiyat farkı ödereyerek) fakat oğlum içeceğini Milkshake olarak değiştirmek istedi. Mümkünse İce Tea'yı Milkshake olarak değiştirebilir miyiz? Siparişi alan bayan şefine sordu.

Tabi olabilir 1.25 TL vereceksiniz dedi amenna veririz. Üslup kötü olmasa. İce tea için de fark ödemiştik, onu almayıp milkshake alıyoruz ikisinin arasındaki farkı vermem gerekmiyor mu deyince gerilen şef haklısınız şu kadar fiyat farkı ödeyeceksiniz dedi.

Oğlum yanında izin günüm, gerilmeye gerek yok olur geçer dedim içimden. Onlarda yorgun, yoğun şefin bakışları hala bizdeyken içeceğiniz neyli olsun sorusuna daha m. Diyemeden o sorumlu kişi bizim adımıza vanilyalı, küçük boy dedi. Şef sadece vanilyalı var diyor bayanı sıkıştırdığını gördüm neden çeşit var dedin diye.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem M.
  20 Ağustos
  09:49

  Nasıl ulaşılamadı. Beni kimse aramadı. Telefonum da her zaman açıktır. Buyur buradan yak. Ulaşılamamış olmak mazeret ya da özür olabilir mi

 • 08 Ağustos
  16:25

  Sayın Yetkili,

  Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr