Burger King Gelmeyen Yemek Ve Fiyat Farkı!

Volkan Ç. |

Yaklaşık 6 aydır Esenkent semtinde ikamet etmekteyim. Bu süre zarfı içerisinde defalarca Burger King firmasından yemek siparişi vermeye çalıştım ama maalesef... Daha önce de yazmıştım arkadaşlar telefonumun çekmediği bir zamanda aramışlar ulaşamamışlar ve bunu sebep göstermişler siparişimi getirememe sebebi olarakta bulunduğum semte yakın paket servisi olan restorantlarının olmaması evime araçla 5 dakika mesafedeki restorantta servis olmadığı söylenmiştir.

Altay çeşme mahallesinden sipariş verdiğimde bana paket servisi olmadığını iddia ettikleri restoranttan servis gelmiştir gelen siparişin restoranttaki fiyatı farklı telefon hattındaki farklı bu nasıl bir sistem bana izah ederlerse sevinirim.

Etiketler :

Teslim Etmeme Fiyat - Ödeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  29 Nisan
  14:57

  evet doğrudur 1 kez aradılar ve bende iş görüşmesi yapıyordum cevap veremedim insanların işi olabilir burger kıng fırması ne yapmamızı bekliyor aceba bütün işimizi gücümüzü bırakıp onlardan gelecek telefonumu bekliyecez 1 kez arıyorlar ulaşabilirlerse evet yoksa 1 daha aramıyorlar bumudur hizmet anlayışı........

 • 28 Nisan
  11:53

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr