29 Ocak 2016

Burger King Geç ve Soğuk Gelmesi!

Dün akşam Fulya Burger 'dan saat 20.05' de verdiğim sipariş saat 21.00' de geldi. Yürüyerek evime 5 dakikalık mesafede olan yerden nasıl bu kadar geç geldi anlamadım. Geldiğinde burger patatesler ve soğan halkaları soğuk hatta patatesler ve soğan halkaları resmen beton gibi olmuştu.

21.05 ten 21.45 kadar kendilerinin şikayet hattını aradım 21.45 lütfen bir vatandaş telefona baktı ve şikayeti aldı. Kurumsal ve kaliteli bir firma diyoruz ama şikayet hattına da söyledim bence çok amatörler, aldıkları para verdikleri hizmete göre fazla, yazık. Ben zaten hazır yemek sevmem ama malum konu çocuklarımız olunca elden bir şey gelmiyor. Gelen ürünlerin hepsini sokak hayvanlarına verdim, inşallah onlar yemiştir.

Haluk 131 Okunma

Cevaplar

  • Haluk29 Ocak 2016

    Evet aradılar. Özür dileriz efendim o bölgenin müdürüne şikayetiniz ileteceğiz dediler. Bu şikayeti yazmamın nedeni ilk olmamasıydı bencede sonda olmayacak. Genede teşekkürler en azından aradılar.

  • Burger King Temsilcisi29 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, 4775637 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön