Burger King Fiyat Tutarsızlığı, Olmayan Köfte, Tuvalet Kağıdı, Soğuk Patates!

Burak B. |

Zeytinburnu meydan şubenizde 10/07/2016 20:46 saati (yaklaşık 15 dk kasada bekledim). z*** isimli personele double köfte burger ikili menü istediğimi ilettim bana yok dedi. Dedim hamburger eti var aynı et değil mi ne demek yok beyefendi onun eti başka dedi uzatmak istemedim ayrıca içecek İce Tea dedim, bu da yeni çıkmış (Zozan bilgilendirmede yapmadı bana) bir baktım 0,50krs içecek farkı İce Tea fark diye bunu da geçiyorum. Peçete yoktu ve normal tuvaletlerde bulunan tekli kağıt havludan veriyorlardı ve ben masama oturdum baktım peçete yok istemek için sofrayı beklettim.

Son sorunumda patatesler ben beklerken makinenin içine atıldı ve O patatesten bende dahil izleyin kamera kayıtlarını 15 dk boyunca aynı patatesten gelene geçene verdiler soğuk soğuk. Fişimde King boy tavuk burger var ikili 10/07/2016 20:46 yazar kasadan kontrol edebilirsiniz. Yetkililer hakkında gerekeni rica ederim.

Etiketler :

Çeşit Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak B.
  15 Temmuz
  12:24

  Sayın yetkili arandığım doğru fakat müsait değildim bakamadım telefona cumartesi - pazar ya da hafta içi 12:40- 13:00 arasında aranmak talep ediyorum. Mail ile bilgilendirme yapılırsa çok iyi olur.

 • 12 Temmuz
  12:49

  Sayın Yetkili,

  Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr