Burger King Eryaman Şube Geç Teslimat Yapıyor!

Aybuke Y. |

Hem internetten hem de telefonla verdiğim hiçbir siparişim 1 saatten önce gelmediği gibi 1 saati geçip gelen ve geri gönderdiğim siparişlerim de oldu.

Şikayetimizi daha önce de dile getirdik ancak görüyoruz ki sorun ısrarla çözülmemiş. 20:17'de verdiğim sipariş 21:28 itibari ile hala gelmedi telefonla sorduğumuzda ise dağıtımda olduğu bilgisini aldık. 1 saat ve üzerinde teslimat yapılacaksa eve servis yapamıyoruz diye belirtin olsun bitsin. Yapamıyorsanız hiç yapmayın.

Etiketler :

Geç Teslimat Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aybuke Y.
  07 Eylül
  15:53

  Sürekli saatlerce sizinle telefonda görüşemem. Daha öncede telefonda şikayetimi dile getirdim ve aldığım cevaplar tatmin edici olmadığı için buraya yazma ihtiyacı hissettim. Düzeltmek adına yapacağınız bir uygulama varsa burada belirtin lütfen. Telefonla tekrar tekrar aynı şeyleri konuşmak istemiyorum.

 • 31 Ağustos
  14:39

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr

 • Aybuke Y.
  30 Ağustos
  23:36

  dün bu şikayetimizi telefonla da bildirdik, siparişimizi de iptal etmek istediğimizi söyledik, bizi iptal için başka bir yere bağlayacaklarını söylediler ancak bağlanamadık uzun bekleyişin ardından sıkılıp telefonu kapattık. Siparişimiz 22:23'de geldi. yani 2 saati geçmişti sipariş verdiğimiz saat üzerinden. Burger king hem telefon hem de sipariş hızınıza hayran kaldık. Birdaha bu zincirden alışveriş yapacağımı sanmıyorum.