30 Ağustos 2014

Burger King Eryaman Şube Geç Teslimat Yapıyor!

Hem internetten hem de telefonla verdiğim hiçbir siparişim 1 saatten önce gelmediği gibi 1 saati geçip gelen ve geri gönderdiğim siparişlerim de oldu.

Şikayetimizi daha önce de dile getirdik ancak görüyoruz ki sorun ısrarla çözülmemiş. 20:17'de verdiğim sipariş 21:28 itibari ile hala gelmedi telefonla sorduğumuzda ise dağıtımda olduğu bilgisini aldık. 1 saat ve üzerinde teslimat yapılacaksa eve servis yapamıyoruz diye belirtin olsun bitsin. Yapamıyorsanız hiç yapmayın.

Aybuke 314 Okunma

Cevaplar

  • Aybuke 07 Eylül 2014

    Sürekli saatlerce sizinle telefonda görüşemem. Daha öncede telefonda şikayetimi dile getirdim ve aldığım cevaplar tatmin edici olmadığı için buraya yazma ihtiyacı hissettim. Düzeltmek adına yapacağınız bir uygulama varsa burada belirtin lütfen. Telefonla tekrar tekrar aynı şeyleri konuşmak istemiyorum.

  • Burger King Temsilcisi31 Ağustos 2014

    SayınYetkili, Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • Aybuke 30 Ağustos 2014

    dün bu şikayetimizi telefonla da bildirdik, siparişimizi de iptal etmek istediğimizi söyledik, bizi iptal için başka bir yere bağlayacaklarını söylediler ancak bağlanamadık uzun bekleyişin ardından sıkılıp telefonu kapattık. Siparişimiz 22:23'de geldi. yani 2 saati geçmişti sipariş verdiğimiz saat üzerinden. Burger king hem telefon hem de sipariş hızınıza hayran kaldık. Birdaha bu zincirden alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön