27 Eylül 2013

Burger King Elemanlarının Saygısızlığından Şikayetçiyim!

01.09.13'da saat 21:20 de Burger King Bolu Highway Outlet AVM şubesinden alışveriş yaptım. Siparişimin yanlış hazırlandığını görünce iptal edilmesini istedim personel iptal edemeyeceğini belirtti. Oysaki daha burger hazırlanmamıştı bile.

Sonuç olarak işlem iptal edilmedi. Bende durumu anlatan bir yazı yazmasını istedim, oda müdürünü çağırdı oda yazmamak için çok uğraştı ancak sonunda yazıyı aldım. Bundan sonra 05.09.13'de
444 54 64 numaralı telefona şikayetimi belirttim.

Sırasıyla her hafta F***** bey, M***** hanım, M**** bey ve M**** hanım ile görüştüm ancak hala bana bir dönüş olmadı. Çok saygısızlar dönüş yapmıyorlar. Müşteriye değer verilmiyor. Sonuçta muadili var başka markalardan yiyin.

Sefa 200 Okunma

Cevaplar

  • Sefa11 Ekim 2013

    Gerekli bilgilnedirme yapıldı denilen. Bu konuda gerekli birimlere jonuyu ilettik denildi. Bana da hediye bi menü verelim size dediler. Palladium AVM yi seçtim ve gitmedim. Bu durumu takip bile etmediler. NEden gitmediniz diye. Şaşılacak bir durum gerçekten. Ben de artık bu firmanın restoranlarına gitmiyorum. Herkese bilgi vermek için bu açıklamayı yazmaya gerek duydum.

  • Burger King Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2035319 no’lu şikayete ilişkin misafirimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön