Burger King Eksik ve Özensiz Malzeme!

Yasemin A. |

17.08.2016 yani bugün sitenizden whopper menü sipariş verdim, bu menüye 18 TL para ödedim ve her zaman severek beğenerek tükettiğim bu hamburgerinizle ilgili ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve ilk kez internetten sipariş verdim eğer her siparişi bu şekilde gönderiyorlarsa aldıkları para bile haksız o çalışanların! Çalışanlar o kadar özensiz hazırlamışlar ki hamburgeri resimlerini gönderiyorum siz karar verin whopper hamburgerinizi yerken ağıza gelen soğanı turşusu domatesi tat veriyor ama içindekiler bunlar buyurun! Pazarlamak için koyduğunuz resime ve bana gönderilen hamburgere bakın benzemek değil yanından dahi geçmiyor hamburger değil köfte ekmek yedirdiğiniz için teşekkürler!

Etiketler :

Kalite - Lezzet Sunum / Servis Malzemesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  18:03

  Sayın Yetkili,

  Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr

 • Yasemin A.
  17 Ağustos
  17:45

  Yalana bak yalana ne görüştünüz benimle? Telefonum yanım da olmadığı için aradığınızı 2 dk sonra gördüm cevapsız çağrı olarak yani sizinle herhangi bir görüşme falan yapmadık siz böyle yalancı bi firmasınız işte!