Burger King Çalışanların Saygısız Tavırları!

Ali Han G. |

Bugün saat 18:00 civarına Antalya Mark Antalya AVM Yener Ulusoy Muratpaşa'da bulunan Burger King satış bölümünden 2 whopper menü sipariş ettik. Siparişler hazırlandıktan sonra mayonezin sarımsaklı ile değiştirilmesi rica ettim o sırada kasada bulunan çocuk yüzünü eğerek afra tafra yaparak yüzüme doğru hakaret etti! Yanımda arkadaşım olduğu için bir şey demedim.

Bu çalışanınızı işten mi çıkartacaksanız ne yapacaksanız yapın zaten gerekeni bende yapacağım. Ben sürekli oradan yiyeceğimi alıyorsam bana böyle davranılıyorsa öyle çalışana hala müsaade ediliyorsa büyük yemin ediyorum bir daha ne Burger King'e giderim ne de çevremdeki insanlara tavsiye ederim. Ne işlem gerekiyorsa gerçekleştirin.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Han G.
  18 Mart
  23:55

  Telefonum sürekli açıktır bir geri dönüş yapılmadı.

 • 18 Mart
  18:13

  SayınYetkili,

  Şikayeti hakkında,müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır.Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır.Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr

 • Ali Han G.
  15 Mart
  17:23

  Boşa gırtlak patlatıyoruz sanırım beni sallamayan firmayı ben hiç sallamam bir daha sizin firmanızdan alışveriş yaparsam çevremdekilere önerirsemde 2 olsun.