15 Haziran 2016

Burger King Bir °Burgerking° Klasiği!

14 Haziran 16:10'da verdiğim sipariş 16:50'de geldi ama ne geldi. Acayip derecede çalkalanmış kan sıcağı kola, kutunun içine dağılmış buz gibi patates ve tanesine 50 kr. Aldıkları 5 sos eksik! Siparişi geri gönderdim kuryeye gösterdim ve tembih ettim lütfen eksik sosları, buz gibi patatesi hamburgeri değiştirin diye. Çağrı Merkezini aradım 3 defa şikayetimi iletmek için ve eksiklik olmasın tekrar diye. Neyse 17:30'da tekrar geldi.

Kurye siparişi verip gitmeye yöneldi. Siparişi kontrol edeceğimi söyledim. 5 sos gene eksik. O sırada kurye ne ben size ücret iadesi yapayım dedi. İyi dedim kendi aklımdan. Yaptıkları hatayı telafi etmek istiyor. Cebinden 2 lira çıkardı ve bana uzattı, buyurun sosların parası dedi 50 kr. Da eksik. Açlıktan nevrim döndü sosları gidip getirmesini istedim. İnsanlarla alay eden Burger King'i kınıyorum. Gereğinin yapılıp tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Yusuf 134 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 16 Haziran 2016

    Beni aramış oldukları doğrudur. Sabah 10 da. Geri dönül yapmama rağmen hâlâ kimse iletişime geçmemiştir.

  • Burger King Temsilcisi16 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön