10 Eylül 2013

Burger King Başka Müşterinin Açıp İçitiği İçeceği Bana Verdi!

Bugün 9 eylül saat 18:30 Ankara Optimum Outlet Burger King'e sipariş verdim. İçecek olarak bir ayran bir Ice Tea istedim. Sipariş verdiğim sırada yanımdaki kasaya bir müşteri geldi. Elinde bir içecek vardı ve pipet içerdeydi. İkinci kasiyere dedi ki bu Ice Tea ben kola istedim. Kasiyer aldı o içeceği ve dolum makinesinin yanına koydu ve müşteriye istediği verdi.

Bana bakan kasiyer ise o Ice Tea aldı ve bana verdi. Ben ona dedim ki kapak açık bu kullanılmış. Hayır dedi sadece kapağı kırık. İstersiniz kapağı değiştireceğim. Gitti ve kapağı değiştirdi. Bana hiç umursamadan başkasını tükürük olan içeceği verdi. Peki hiç düşündü mü içinde hastalık olabilir. Ekte fiş var, kameradan olayı kolayca tespit edilebilir.

Alexei 177 Okunma

Cevaplar

  • Alexei 12 Eylül 2013

    evet.beni Hanım Efendi aradı.özür diledi. yaşadıklarım olaylar ile ilgili araştırma ve inceleme yapıp haber vereceğini söyledi. umarım yaşadıklarım kimseye denk gelmez. benim için yeterli.sağlığımız kaybedebileceğimiz ve bir daha geri alamayacağımızdır.

  • Burger King Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2003439 no’lu şikayete ilişkin misafirimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Burger King Müşteri Hizmetleri 444 K I N G (5 4 6 4) www.burgerking.com.tr

  • Alexei 10 Eylül 2013

    ankara demetevler İvedik caddesindeki Burger king te bir kaç burger aldık. birini ekmeği küflenmiş. fakat sipariş paket olduğu için onu ancak eve gelince anladık. ikinci olay: iki wooper Jr menü aldım. paket istedim. içecek olarak icetea söyledim. paketimi hazırladılar ve bana verdiler. eve gelince ikisi kola çıktı. kola içmediğim için içeceksiz kaldım. mağdurum. Sayın yetkili çalışan arkadaşlara gereken eğitim verilmesi şart. onların dikkatsizliğinden ve unutkanlığından biz müşteri olarak mağdur kalıyoruz. biz olmazsak işinz olmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön