Burger King 444King'den Verdiğim Yemek Siparişi Gelmedi!

Onur Kaan Ş. |

6 Ocak 2015 salı günü saat 23:45'te verdiğim sipariş gelmedi. Daha sonrasında çağrı merkezini 2 defa daha aradım. İlgilenmediler. Siparişin iletildiği restaurantı aradım. Restaurant müdürü G*****
Beyle görüştüm. Yine sonuç hüsran. Burger King gibi büyük bir firmaya bunu hiç yakıştıramadım.

Müşteri memnuniyet anlayışı böyle olmaz. Bugün tekrardan 444King çağrı merkezini aradım. Siparişimin aynen onaylanmasını istedim. Şikayet kaydı oluşturdular. Ama mağduriyetimi gidermek için bir harekette bulunmadılar. Paramla rezil oldum ve aç kaldım.

Etiketler :

Teslim Etmeme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  15:40

  Sayın Yetkili,

  2955427 no’lu şikayete ilişkin müşterimizle görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr

 • Onur Kaan Ş.
  13 Ocak
  14:36

  Bugün olayın üstünden tam bir hafta geçti ama görüyoruz ki Burger King için müşteri memnuniyeti önemli değilmiş. Ertesi gün yaşanan ve zincirleme olarak devam eden olayı da yazmalıyım buraya. 07,01,2015 günü saat 13:58 de aynı siparişi tekrardan 444KİNG den verdim.(adresimi, telefonda operatöre açıklayıcı olarak güncellettim -ki kaldı ki oturduğum yer zaten çok merkezi, bilen bilir. Sultangazi de Hamza Yerlikaya Spor Kompleksinin hemen yanı!-) Tahmini teslim süresi 50 dakika olarak söylendi. Fakat 80 dakikada yani saat 15:20 de geldi sipariş. Restaurantın sahibi olan kişiyle telefonda görüştüm. Gelen yemek soğuktu. Buna itiraz ettim ama nafile. Bu olayı Burger King gibi büyük bir firmaya yakıştıramadım. Bir daha asla yemek sipariş etmeyeceğim. Hem haksızlar hem de üste çıkıyorlar. Siparişi verdiğim restaurant \"İstanbul/ Sultangazi (merkez)\".