16 Haziran 2015

Burcfoni.com Üyeliği!

Face üzerinden Burçfoni sitesine tıklayıp cep telefonu yazarak 56 TL'yi otomatik düşürülmesi mantığını anlamıyorum. Yapılan üç kağıdı anlayıp anında iptal etseniz bile almadığınız hizmetin bedelinin ödenmesi ne kadar anlamsız.Faturaya bu kadar kolay bedel yansıtılmaması gerekiyor. Zorluklarla kazandığımız 3-5 kuruşu da bu kadar kolay cebimizden almayın lütfen. Bu konuya acil çözüm ve alınan tutarların da iadelerini rica ederim.

Esengül 358 Okunma

Cevaplar

  • Burcfoni.com Temsilcisi16 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 16.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil ödeme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burcfoni.com Temsilcisi16 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön