Ali B. Teşekkür Mesajı

Kesilen ücret iadesi yapılmıştır teşekkür ederim

Burcfoni.com Onay Almadan Ücret Yansıtıyor!

Ali B. |

18.06.2015 tarihinde Facebook'ta yayımlanan Burçfoni diye bir yere girdim ve bana bir şifre gönderdi. Bu şifreyi girmemi istedi. Sonuçta 56 TL faturama ilave edildi. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen yardımcı olmayan Avea; sen hangi hakla faturama yansıtıyorsun 56 TL'yi? Benden onay mı aldın? Ya da tıkladığım adreste faturanıza şu kadar ücret yansıtılır diye bir ibare vardı da ben mi görmedim? Ama bütün hukuk yollarına başvuracağım.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  04 Ekim
  22:09

  Kesilen ücret iadesi yapılmıştır teşekkür ederim

 • 23 Haziran
  09:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş