Burberry'den Aldığım Ürün Tüy Bırakıyor.

Bahar D. |

24.02.2014'te iki parçadan oluşan montumu 2845,00 try bedelle Panora Mağazası'ndan satın aldım. Ürünün iç kısmı kaz tüyü sürekli üstüme tüy bırakmasından ve kaz tüyü olduğu için sivri kısımlarının tenime batmasından rahatsız olarak 02.05.2014'te iade istemiyle incelemeye yolladım. Sonucu ne mesaj attılar ne aradılar ürünü takıp etmiyorlar sonucun çıkması fişte bir hafta şeklinde belirtilmesine rağmen iki hafta sonunda kendim arayarak öğrendim.

Kullanıcı hatası olarak red cevabı verildi. Konuyu tekrar anlattım tamam biz inceleyelim dediler aldılar yine iki hafta daha geçti. 06.06.2014 sezon aldığım mont yine red cevabı verilmiş ve mont hala kargoda eren holding mağazacılıkta sınıfta kaldı.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar D.
  29 Aralık
  20:23

  Bugün tüketici mahkemesinin verdiği kararla direnmelerine ve değişim taleplerini ret ederek ürün bedelini iade aldım teşekkürler Eren holding bünyesindeki Burberry ve bir daha Görüşmemek üzere:)) Ankara il tüketici hakem heyetine ayrıca şükranları mi sunarım:))

 • 19 Haziran
  13:04

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün incelenmesi için 2.kez merkeze yönlendireceğimizi tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Burberry Müşteri Hizmetleri