07 Haziran 2014

Burberry'den Aldığım Ürün Tüy Bırakıyor

24.02.2014'te iki parçadan oluşan montumu 2845,00 try bedelle Panora Mağazası'ndan satın aldım. Ürünün iç kısmı kaz tüyü sürekli üstüme tüy bırakmasından ve kaz tüyü olduğu için sivri kısımlarının tenime batmasından rahatsız olarak 02.05.2014'te iade istemiyle incelemeye yolladım. Sonucu ne mesaj attılar ne aradılar ürünü takıp etmiyorlar sonucun çıkması fişte bir hafta şeklinde belirtilmesine rağmen iki hafta sonunda kendim arayarak öğrendim.


Kullanıcı hatası olarak red cevabı verildi. Konuyu tekrar anlattım tamam biz inceleyelim dediler aldılar yine iki hafta daha geçti. 06.06.2014 sezon aldığım mont yine red cevabı verilmiş ve mont hala kargoda eren holding mağazacılıkta sınıfta kaldı.

Bahar 1.593 Okunma

Cevaplar

  • Bahar29 Aralık 2014

    Bugün tüketici mahkemesinin verdiği kararla direnmelerine ve değişim taleplerini ret ederek ürün bedelini iade aldım teşekkürler Eren holding bünyesindeki Burberry ve bir daha Görüşmemek üzere:)) Ankara il tüketici hakem heyetine ayrıca şükranları mi sunarım:))

  • Burberry Temsilcisi19 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzün incelenmesi için 2.kez merkeze yönlendireceğimizi tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Burberry Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön