17 Mart 2014

Burberry Marka Siyah Yağmur Botum Renk Attı

Siyah yağmur botum 3, 4 giymemden sonra giyilemeyecek bir renge dönüştü. Mağazaya götürdüğümde birçok kişinin aynı problemle geldiğini hatta mağazada duran aynı botta da bu problemin yaşandığını söylediler. Ben marka ismine güvenerek bu problemin çok rahat çözüme ulaşacağını düşünürken kullanıcı hatası kabul edemeyiz diyerek geri gönderdiler.


Ben 1 kez daha yolladım ve yine aynı cevabı verdiler. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. İngiltere'ye de Burberry Türkiye'nin müşteri memnuniyetinin ne ölçüde olduğunu da yazacağım. Kimse saf değil. Çünkü 700-750 TL verdiğim botu çöpe atacak değilim. Müşteri hizmetlerinden gelecek bir kullanıcı hatası mesajı daha okumak istemiyorum. Onu da son söz olarak belirtiyorum. İki kere o hikayeyi dinledim çünkü!

Sabiha 1.100 Okunma

Cevaplar

  • Sabiha31 Mart 2014

    O zaman bundan sonra her turlu hukuki haklarıma basvuracagımı ve burberry ingiltereyede sikayetimi ileteceğimi tarafınıza bildiriyorum.Turkiyede Burberry nin kapısından bir daha kesinlikle girmeyeceğim ki biraz arastırma yapsaydınız benim ve ailemin senelerdir ne kadar iyi musteriniz oldugunu görürdünüz !! Sizin musteri memniyeti anlayısınızada ayrıca hayran kaldım!!

  • Burberry Temsilcisi26 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize neden olan ürün ile ilgili gerekli inceleme yapılmış olup inceleme sonucunda ürün ve üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir. Ürün değişiminizin onaylanmadığını tekrar tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Burberry Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön