14 Mart 2013

Burberry Yağmur Çizmesi Yırtıldı!

Burberry'den yaklaşık 1. 5 sene önce aldığım yağmur çizmem 2 yırtıldı. Yırtık yeri ise tabanın çizmeyle birleşim yeri. Palladium mağazasına çizmeyi ilk götürdüğümde geri alıp eve geldiğimde çizmemin yapılmamış olduğunu gördüm ve bana hiçbirşey söylenmedi. 2. kez götürdüğümde bana dönüş yaptılar ve en iyi lostra ile çalıştıklarını ancak ürünün tadilatı olamayacağını söylediler.

Plastik yağmur çizmesi nasıl olur da yırtılır? O kadar para verdiğim çizmeyi çöpe mi atayım ? Genel merkeze yollayalım dediler ancak olumsuz yanıt gelebilirmiş. Eğer yapılmazsa bu zarar tazmin edilmeli. Normalde plastiği yırtmaya çalışsanız yırtılmaz.

Beyza 557 Okunma

Cevaplar

  • Beyza20 Mart 2013

    kullanıcı hatası olan bişey yok ortada. plastik çizme nasıl yırtılır bunu acıklamasını bana yapamıyorsunuz görüldüğü üzere. tadilat edilmeli.

  • Burberry Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın UÇAN, Söz konusu şikayetinize neden olan ürün ile ilgili yapılan inceleme ve araştırma neticesinde üründe gözlemlenen sorunların kullanım kaynaklı olması nedeni ile iade alamayacağımızı tarafınıza üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Burberry Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön