15 Şubat 2016

Burberry Rengi Atan Bot Yapmışlar!

Burberry mağazasından almış olduğum yağmur botlarımın rengi attı üstelik sadece sol ayağın. Ürünü incelemeye göndermek istedim, fakat satış danışmanı bana kauçuk ürün olduğu için iade kabul etmediklerini söyledi, genel müdürlük tarafından öyle bir bilgi gelmiş. Demek ki Burberry sol tarafı kauçuktan sağ tarafı daha kaliteli bir malzemeden üretiyor. Üstelik hamile olduğum ve bacağımdaki şişlikten dolayı hiç giyemediğim ürünü kutusundan çıkarınca farkediyorum, yani sıfır ürün durduğu yerde oksitleniyormuş. Ne kötü daha az para verip aldığım botlara hiçbir şey olmazken (Tommy ya da Gant ve ya DKNY)! Kocaman marka ve bir dünya para döktüğün kullanmadığın bir ürün durduğu yerde oksitlensin ve iade alınmasın.

Deniz 717 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 17 Şubat 2016

    Otomatik mesajınız var ve herkese aynı mesajı yolluyorsunuz hiç hoş değil!... Kutusunda duran ürünün renginin atması ne Zaman'dan beri kullanıcı hatası oluyor? Üstelik tek tarafın rengi attı diğer tarafın rengi neden atmadı bu konu ile ilgili cevap istiyorum. Bilirkişilerinizin inceleme sonucunda kullanıcı yani benim ürünü kullanmadan ona ne gibi bir zarar vermişim açıklamanızı istiyorum! Ürününüzü de mağazadan almayacağımı bildirmek isterim kullanılmadığı için etiket takar başka bir kullanıcıya satarsınız madem!... .

  • Burberry Temsilcisi16 Şubat 2016

    Sayın AKINCI Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Burberry Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön