17 Ekim 2016

Burak Digital'in Kusurlu Hizmeti.

15 günde kusurlu teslim ettikleri minik bir fotokitap üstelik öyle saygısız laubaliler ki albüm için verdiğiniz parayı küçümseyip düzeltmek için her fotoğraftan tekrar ücret talep ediyorlar. Paramla rezil oldum. Yaka silkip çıkıyorsunuz daha kötü olamayacak bir albümle. Bir daha asla.

Esra 2.163 Okunma

Cevaplar

  • Esra 20 Ekim 2016

    Bir yalancılık eksikti. Birkaç gün sonra geldiğimde ben bilgisayarda yine kendi fotoğraflarımı gördüm. Basılmış hiçbir fotoğrafa yoktu. Tabi ki o haline onay verdim fotoğraflarımın kalitesi çalışanların da dediğine göre çok iyiydi çünkü. Bana kalitesi düşük olacak deseler ben neden yaptırayım bunu anlaşılır şey değil. Foto kitabı imha ettiklerini nasıl söylüyorlar şaşkınım bir sayfasını tekrar basıp verdiler. Onda da çok bariz bir hata vardı çünkü. Güzel ürün dediklerine bakan git şikayet et diyor kalite anlayışları inanılmaz. Ayrıca fotoğrafları gösterir göstermez hepsinin profesyonel makineyle fakat kendi çekimimiz olduğunu söyledim. Eğer sorun yaratacaksa yaptırmak istemediğimi söyledim. Kalitesinin çok iyi olduğunu sorun çıkmayacağını söylediler. Ne demeli hepsi o beğenmedikleri parayı alana kadar.

  • Stüdyo Burak (Eskişehir) Temsilcisi20 Ekim 2016

    ŞİKAYETTE BULUNAN MÜŞTERİMİZİN KENDİ ÇEKİMLERİYLE ŞİRKETİMİZE GELEREK BU FOTOĞRAFLARDAN ALBÜM YAPTIRMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. POTOŞHOP TA GÖREVLİ ARKADAŞLARIMIZDAN FOTOĞRAFLARA BAKILMASI İÇİN BİR PERSONEL GÖREVLENDİRDİK. PERSONELİMİZİN ONAYI İLE MÜŞ- TERİMİZE KATALOGTA OLAN RAFTA ÖRNEKLERİYLE BİRLİKTE YAPABİLECEĞİMİZ ALBÜMLERİ GÖSTERDİK. DEĞİŞİK EBATLARDAKİ BU ALBÜMLERİN RÖTUŞ VE TASARIMI BİZE AİT BASKISI DAHİL FİYATLARI KENDİSİNE YÜKSEK GELİNCE BİR BAŞKA BASKI ÇEŞİDİMİZ OLAN FOTO KİTAP ÖRNEKLERİNİ GÖSTERDİK.FAKAT BU BASKIMIZDA FOTOĞRAF ROTUŞ YAPILMIYOR TASARIM YAPILIYOR VE BASKI KAĞIDI DİĞER GELİN DAMAT ALBÜMLERİNDE KULLANDIĞIMIZ İPEK MAT FOTOĞRAF KAĞIDI YERİNE KUŞE KAĞIDA BASKI YAPILIYOR. FOTO KİTAP DEDDİĞİMİZ BASKIDA DİĞERİNE NAZARAN DAHA ÇOK POZ KULLANIYORUZ. BU ŞEKİLDE MÜŞTERİMİZE ANLATILDI.YANİ KULLANILAN POZLAR OLDUĞU GİBİ ROTUŞSUZ KULLANILACAK,TASARIM YAPILACAK.KUŞE KAĞIDA BASILACAK BUNDAN DOLAYIDA DİĞER İPEK MAT KAĞIDA BASILAN ALBÜMLERE NAZARAN GÖRÜNTÜ KALİTESİ DÜŞÜK OLACAĞI DAHA ÇOK POZ KULLANILACAĞI SONUÇTA SİZE KİTAP HALİNDE BİR ANI KALACAĞI SÖYLENDİ.BASILAN ÖRNEK FOTOKİTAP EBATLARINIDA GÖSTERDİK.MÜŞTERİMİZİN SEÇTİĞİ EBAD FOTO KİTAP ÇALIŞMASI İÇİN KENDİLERİNDEN FOTOĞRAFLARIN DİJİTALLERİNİ BİLGİSAYARIMIZA ALDIK BİRKAÇ GÜN SONRA TASARIMI GÖRMELERİ İÇİN TARİH VERDİK. MÜŞTERİMİZ O TARİHTE GELİP TASARIMI GÖRDÜ VE BASILMASI İÇİN ONAYI ALINDI.BİRKAÇ GÜN SONRA KENDİLERİNE TESLİM EDİLDİ.TESLİM ALMAK İÇİN GELDİĞİNDE NEREDEYSE DİĞER ALBÜM ÇEŞİTLERİMİZİN 5/1 FİYATINA YAPTIRDIĞI FOTOKİTAP ÜRÜNÜ BEĞENMEYİP BİRKAÇ DEĞİŞİKLİK İSTEDİ VE O ALBÜMLER GİBİ OLMAMIŞ BEĞENMEDİM DEDİ.BİZ FOTOKİTAP ÜRÜNÜMÜZÜN KALİTESİNİ GÖSTERDİĞİMİZ VE EKONOMİK FİYAT UYGULADIĞIMIZ HALDE YİNEDE MÜŞTERİMİZİN BASILAN HAZIR OLAN FOTOKİTAP ÜRÜNÜNÜ İMHA EDEREK TEKRAR ONUN İSTEDİĞİ ŞEKİLDE DEĞİŞİKLİK YAPARAK TEKRAR BASKIYA VERDİK VE ERTESİ GÜN TESLİM ALMAYA GELDİĞİNDE YİNE HOŞNUT KALMADI. ŞİRKETİMİZ ELİNDEN GELENİ YAPARAK GÜZEL BİR ÜRÜN SUNMUŞTUR. MÜŞTERİMİZİN; NİYE BÖYLE BİR ŞİKAYET YAZISI YAZDIĞINA HALA ŞAŞIYORUZ. YORUMUNU SİZE BIRAKIYORUZ. SAYGILARIMIZLA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön