Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bupa Acıbadem Sigorta İşine Geldiği Gibi Sigortacılık. Oh Ne Ala!

Onur
18 Kasım 2023 16:20
457

Burnuna estetik yaptıranlar nedeniyle sigortanız işine geldiği gibi kurunun yanında yaşı yakıyor ve gerçek hastaların ameliyatını karşılamıyor. Epikriz raporu ya da başka yöntemlerle bu ameliyatı yaptıran kişilerden bir takım beyan etme yöntemleri talep edilebilir. Burnumda et büyümesi ve kemik eğriliği nedeniyle sinüzit başladı. Dayanılmaz ağrılarım var fakat sigortam varken nasıl dünyanın parasını ödeyip ameliyat olacağım bilmiyorum. Böyle kesip atmak nedir? Önüne geçin, önlemler geliştirip, kafa yorun. Kapsam dışı yazmak kolay tabi poliçeye. İşinize geldiği gibi. İnsanları koyun gibi gütmek her şeyde olduğu gibi. Gerçek hastayım. Estetik olmayacağım. Her türlü beyan edebilirim. Yaptıran yaptırmış estetiğini olan bize mi olacak?

Şirketim üzerinden sigortalınızım. Zaten hepimizin poliçesi aynı. Ekstra bir bilgiye gerek yok sanırım. Bir aydınlatma cevap bekliyorum. Poliçemizde önceleri var olan sinüs ameliyatlarını kapsam dışı bırakmışsınız. Bu yaptığınız bizim gibi gerçek hastaları mağdur ediyor. Başkaları estetik yaptırıp, kötüye kullandıysa bunun ceremesini biz ödememeliyiz. Bir şekilde kafa yorulup, önlemler ve ispat yöntemleri bulunabilir. Onlar bedava estetik oldu fakat benim gibilerin suçu ne? Kesip atmak işinize geldiği gibi davranmak çok yanlış. Çözüm yolları üretmeniz gerekiyor.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz demişsiniz. Sizinle iletişime geçilmiyor maalesef. Ulaşamıyoruz telefonlar ya açılmıyor ya da uzun süre bekletilip, bağlanıp bir sorun dile getirdiğimizde; uygulama böyle. Poliçe böyle. Yapacak bir şey yok diye cevap alıyoruz. Bile bile kendimi yoramam. Bunu yapmayın insanlara gerçekten.

20 Kasım 2023 15:26 (Şikayetten 1 gün sonra)

Değerli Sigortalımız, Bupa Acıbadem Sigorta ailesi olarak tüm sigortalılarımızın görüş ve önerilerini önemsiyoruz. Bupa Acıbadem Sigorta olarak Şikayetvar.com sitesinde herhangi bir üyeliğimiz bulunmaması sebebi ile kişisel bilgilerinizi (Ad, Soyad, GSM vb.) görüntüleyememekteyiz. Kişisel bilgilerinizi Şikayetvar.com üzerinden iletmeniz halinde ise talebiniz işleme alınacak ve sencard yetkilimiz tarafından en kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, sencard Hizmet Merkezi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Bupa Acıbadem Tamamlayıcı Sigorta Mağduriyeti

Yüksel
03 Temmuz 07:19
954

Bupa Acıbadem Sigorta Nefes Almada Zorluk Ve Sigorta Sorunu

Yonca
02 Mart 11:38
331

Bupa Acıbadem Sigorta Varis Ameliyatına Estetik Diye Ret  Verdi!

Serbay
05 Ocak 15:44
448

Bupa Acibadem Sigorta Septoplasti Operasyonunu Karşılamıyor.

Osman
05 Ocak 12:16
528
Benzer Şikayet Yaz