Bupa Acıbadem Sigorta ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ece sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Bupa Acıbadem Sigorta İle  İletişim Sorunu

327
Ece
Ece 25 Kasım 2022 13:52

Temmuz ayında ikinci kez yenilettirdiğim sigortama aylık ödeme yapmama rağmen para hesabıma geri dönüyordu. Acente ile iletişime geçip durumu ilettim, ilgileneceklerini dile getirdiler. Dönüş olmayınca tekrar aradım, ancak onlara da cevap olmadığını çağrı merkezinden bir de benim denememi istediler. Çağrı merkezi ile iletişime geçtim, ilk seferde kimse çözüm için dönüş yapmadı, ikinci kez iletişime geçtiğimde bir süre sonra tekrar arayıp durumun ne olduğunu sorduğumda yaklaşık 20 gün öncesinde sonuçlandığını ve acentemin iletişime geçmiş olması gerektiğini ilettiler. Ancak arayan olmadı.

Üzerine arayıp mesaj atmama rağmen acentede görüştüğüm kişi dönüş yapmadı, ofislerini aradığımda ilk iki seferde aranacağımı iletmelerine rağmen ancak 3. Arayışımda muhatap bulabildim. Mail atmamı çözeceklerini iletti acente müdürü, ancak iki mail ve 3 aramaya dönüş yapmadı. Genel Müdürlüğü arıyorum telesekreter operatöre aktarıyor açan yok. Bu iletişim sorununu çözebilmiş değilim ve kime ulaşabileceğimi bilemiyorum.

Yıllardır oğlumun sigortası var bir sorun yaşamadım bu yüzden tekrar eşim için de acıbademi tercih ettim ancak demek ki yaşasaydım bu şekilde muhatap bulamayacaktım.

1 Aralık itibari ile sorunum çözülmediği takdirde hukuki süreci başlatacağım. Bir firmanın peşinde 5 aydır koşuyor olmak üstüne para vermek için koşuyor olmak inanılmaz saçma ve sizin tarafınızdan bakınca da utanç verici olmalı. Yazık!

Bupa Acıbadem Sigorta Logo
Bupa Acıbadem Sigorta25 Kasım 2022 16:17
Ece
Ece25 Kasım 2022 20:18

Şaşırtmadı :) iletişimden uzak olduğunuzu dile getirdim zaten bende. Sayenizde iletişime geçemediğim için aktif bir poliçem yok. İletişim bilgilerimi önümüzdeki günlerde avukatlar aracılığıyla öğrenirsiniz. Teşekkürler.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
212
1 hafta önce

Bupa Acıbadem Sigorta Acıbadem Sigorta Geçiş Yazısını Bana Vermiyor.

Acıbadem Sigorta, Anadolu Sigorta şirketine geçiş yazısını iletmiyor. Özel sigorta yaptırmak istiyorum. Fakat Acıbadem Sigorta ben ve kızımın bilgilerini geçmek istediğim sigorta şirketine iletmiyor. Bana da vermiyor. Yasal olarak ben talep ettiğimde vermek zorundalar. Hiçbir kanaldan da ulaşamıyoru...

profile
363
2 hafta önce

Bupa Acıbadem Sigorta Sağlık Sigortası Fatura Tazminat Ödenmemesi

Hastane fatura tazminat ödemesi için bütün evrakları tek tek doğru olarak giriş yaptım online hizmetlerden, eksik evrak yazılmış, ne mail atıldı ne arandım, 2 haftadır ödememi alamadım. Çağrı merkezi sistem hatası veriyor ulaşılamıyor, fatura sorgusu sistem hatası veriyor.

profile
81
3 hafta önce

Bupa Acıbadem Sigorta kvk Onayı İçin Bekletiyor

KVK onayı için saatlerce hastanede beklemek zorunda kalıyoruz. Müşteri temsilcisi çağrı merkezi hiçbir muhatap yok. Ne link geliyor ne mail ne şifre. Saçma bir internet siteleri var sistemsiz düzensiz.

profile
1.220
3 hafta önce

Bupa Acıbadem Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ödeme Yapmıyor

videoplayer-icon

Tamamlayıcı Sağlık sigortası Poliçemden faydalanmak için poliçemi hazırlayan Bupa Acıbadem Sigorta şirketinin resmi web sitesinde, ve tarafımıza bilgi amaçlı göndermiş olduğu mail de, poliçemin kapsadığı özel anlaşmalı sağlık kurumları ağı (tss T3Network) ‘ nda belirtilen hastaneleri ayrıca teyit et...

 
bupa-acibadem-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi-odeme-yapmiyor-6.pdfpdf
 
bupa-acibadem-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi-odeme-yapmiyor-5.pdfpdf
 
bupa-acibadem-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi-odeme-yapmiyor-4.pdfpdf
 
bupa-acibadem-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi-odeme-yapmiyor-3.pdfpdf
 
bupa-acibadem-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi-odeme-yapmiyor-2.pdfpdf
 
bupa-acibadem-sigorta-tamamlayici-saglik-sigortasi-odeme-yapmiyor-1.pdfpdf
  • profile
1 Destekçi
profile
3.141
03 Ağustos 2022

Bupa Acıbadem Sigorta Şirket Politikasının Mağduriyeti

2 yıldır tamamlayıcı sağlık sigortası olarak Bupa Acıbadem ile çalışıyorum 2. Yılımda paramı dahi tek seferde verdim fakat gelin görün ki ön provizyon aldığım tedavinin (yatarak tedavi, poliçemde sınırsız) 1. Seansına gittim. Tek seferde bitecek bir şey olmadığı için 2. Seferde provizyon verildi ve ...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .