Bumeshop.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hilal sonuçtan çok memnun

Bumeshop.com Defolu Ürün İade Kabul Etmedi

287
Hilal
Hilal 08 Eylül 2022 15:47
Çözüldü
Hilal'ın Teşekkür Mesajı
“Sitelerindeki iletişim ve kargo kodu kısmının güncel olmamasından kaynaklı sorun olduğunu öğrendik. Sorunu fark ettikten sonra memnun edici çözüm sundular.teşekkürler”

Bumeshop'tan alışveriş yaptım. Ürünlerimin biri defolu geldi. İade talebi açıp kargoyla 15 gün içerisinde gönderim yaptım, fakat ürün kabul edilmeyip bana geri gönderildi. Siteden iade talebi için ve kargo gönderiminden sonra 2 kez iletişim formu açtım, hiçbir geri dönüş yapılmadı. Büyük bir iletişimsizlik ve defolu ürünü bile iadeye kabul edemeyecek kadar kötü bir alışveriş sitesidir. Kötü ürün gelirse elinizde kalır.

Hilal
Hilal20 Eylül 2022 22:51

Sitelerindeki iletişim ve kargo kodu kısmının güncel olmamasından kaynaklı sorun olduğunu öğrendik. Sorunu fark ettikten sonra memnun edici çözüm sundular.teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
Eda
27
17 Ekim 2022

Bumeshop.com Yanlış Ürün Gönderimi

Aldığım ürün sukuşi defter çocuğum için gönderdikleri kargodan ahtapot oyuncak çıktı. Mail atıyorum dönüş alamıyorum. İade ya da değişim istiyorum yoksa her yerden şikayete devam edeceğim. Muhatap bulamıyorsunuz. Herhangi bir iletişim bilgisi yok.

profile
1.391
09 Şubat 2022
profile
Muhammed'in Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim”

Bumeshop.com Bumeshop Şikayetvar Ürün Elime Geçmedi

Bumeshop dan aldığım Starry Light ürünü elime geçmedi ve hiçbir yerden cevap alamadım. Mesajlarıma cevap verilmiyor. Sitenin iletişim numarası kullanı...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .