12 Mart 2014
#2343602

Bulut İnşaat Yanıltıldım ve Paramın İadesini İstiyorum

17/01/2013 tarihinde Bulut İnşaat Turizm San. Ve Dış Ticaret Ltd. Şti. den 65.800 TL peşin Bedel ile Esenyurt Gold projesi diye tarafıma sunulan henüz inşaat ruhsatı bile alınmamış ancak maketi
hazırlanmış projeden 16.kat 108 no'lu batı yönü diye daire satın aldım.


Aldığım ürünün satış tarihi baz alındığında inşaat ruhsatının bile alınmadığını sonradan öğrendim. Hala da bana satılan katın inşaat ruhsatı yoktur. Bana satılan kat kadar inşaat ruhsatı şu an da da mevcut değildir. Şirket “profesyonel borçlu” rolünü benimsemiştir.


Yasal bütün yolları tüketicinin aleyhine kullanıp kendisine ödenen meblağı geri ödeme konusunda erteleyici tutum içine girmiştir.

Ercan Ercan 7.444 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ercan31 Ağustos

    Şirket yöneticisi T** b** yakalandı. Diğer yardımcıları da yargılanıyor. Umarım adalet yerini bulacak. Bu tür yapılara karşı tedbir alınacak ve cezasız kalmayacaktır. İnsanların yıllarca biriktirdiği paraları bunlar hiç etmeye çalışmayacaktır. Paramı bugünkü değerinde istiyorum.

  • Bulut İnşaat Temsilcisi01 Nisan 2014

    Sayın Ercan Yegane, Projeler ile ilgili tüm detaylı bilgileri öğrenmek için satış sonrası ekibimizden randevu alabilir ya da aşağıda bulunan mail adreslerine sorularınızı sorabilirsiniz. İyi Günler Dileriz, Bulut İnşaat 444 2 561 [email protected] [email protected]

  • Ercan16 Mart 2014

    Bu şirket para toplayıp ev yapmıyor. Topladığı paraları kullanıp kendisi bedava kredi olarak kullanıyor. İnsanları yıldırarak buna sebebiyet veriyor. Kesinlikle bu tip organize yapılara izin verilmemelidir.

Ziyaretçi Yorumları