01 Temmuz 2014
#2534503

Bulut İnşaat Senetlerini Hiç Bir Şekilde Ödemiyor!

2012 yılında Gold projesinden 64.000 TL peşin daire aldık inşaat bir türlü başlamadı. Sözleşmeyi iptal ettik 4 taksite böldüler.(Kesinlikle bu sözleşmeye imza atmayın hiç bir hükmü yok) Fakat yine bir sürü yalan bu sefer senet verdiler protestolu günü geçti halen ödeme yapmadılar. Hiç bir şekilde ödeme yapmıyorlar. Psikoloji kalmadı perişan olduk. Orada çalışanlar nasıl evlerine ekmek götürüyorlar hayret ediyorum.

Erdi Erdi 5.805 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdi04 Aralık 2014

    Bulut inşaat tamamen dolandırıcı bir firma hiç bir şekilde paranızı vermiyorlar Mine, Havva oradaki bütün bayan çalışanlar profesyonel bir yalancı. Yıllarca çalışıp emek verip kazandığımız paramızı alıp geri vermiyorlar. Ve halen milleti dolandırmak istiyorlar. Bulut inşaat dolandırıcı bir firmadır. Ve hiç bir şekilde 1 kuruş bile para vermemektedir. Sakın yalanlarına kanmayın. Her dedikleri yalandır !

  • Bulut İnşaat Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın Erdi Erkan, Şikayetiniz yetkili departmanımıza iletilmiştir kendileri size en kısa zamanda dönüş yapacaklardır. Dilerseniz 444 2 561 numaramızı arayarak satış sonrası departmanımız ile görüşebilirsiniz. www.bulutinsaatyapi.com [email protected]

Ziyaretçi Yorumları