02 Mayıs 2015
#3214397

Bulut İnşaat Peşin Verdiğim Para İade Edilmiyor

Bulut İnşaat 2013 yılında peşin para vererek girdiğim projeyi teslim zamanı geldiğinde iptal ettiklerini duyurdu, başka bir projeye transfer etmek yerine tamamen açıkta bıraktılar, paramı da iade etmediler, Bulut İnşaat'tan A. hanımla yüz yüze görüştüm, iyi niyetli düzgün bir insan ama A. hanımın çözüm bulması zor.
Dün avukatımla görüştüm, paramı, faizini ve mahkeme masraflarını da dahil Bulut İnşaat'tan rahatlıkla alabileceğimizi belirtti, konuyu mahkeme safhasına taşıdıkları, güvenimi kötüye kullandıkları ve beni mağdur ettikleri için paramı alana kadar Bulut İnşaat'la hobi olarak uğraşacağım.
A. hanıma inanarak 15 gün daha bekleyeceğim, sonrasında start veriyoruz.

Murat Murat 4.207 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat05 Kasım 2015

    Bulut inşaata icra davası açıldı gayrimenkullerine haciz kondu... .Ayrıca cumhurbaşkanına şikayet edildi, vakit varken dava açın ve cumhurbaşkanına şikayet edin, temel bulut çok ahımızı aldı

  • Murat03 Haziran 2015

    İhtar gönderdik, 3 gün süreleri var sonrasında icra davası açıyoruz, emsal kararlar var, yasal faizi artı avukatlık ücretleriyle ödemek zorunda kalacaklar... . Hem parayı ödeyecekler hem de bu tür platformlarda kendilerini rezil ediyorlar! Dürüst bir firma gibi borcunu ödesene kardeşim! Ha demek ki uzun vade düşünen bir firma değil, vur kaç "kap kaç" firması... .Daire düşünenler dikkatli olsun, gidin biraz daha fazla para verip düzgün, yalanı dolanı olmayan "tapu veren" bir firmadan daire alın

  • Murat14 Mayıs 2015

    Şaka gibi arıyorlar 79.000 TL daha verin yeni projeden daire verelim diyorlar, bizim teslim edilmesi gereken daire uçtu gitti! Paramı verin diyorum, ekim kasım aralık veririz diye bağlayıcılığı ve garantisi olmayan sözler (internette bulut inşaatın ödenmeyen senetlerinin şikayetleri varken...) tek çare avukat kanallı ihtar çekip dava açmak dava süresince de internet sitesi ve blog açarak yapılan haksızlığı insanlara abartmadan anlatmak görünüyor, keşke bu duruma düşmeseydik... .

Ziyaretçi Yorumları