11 Aralık 2014

Bulut İnşaat Paramı Geri Ödemiyor

Bulut İnşaat'tan 1+1 daire aldım. 2,5 sene önce. Ödemesini düzenli yaptım. Dairem teslim edilmedi. Bende bir tüketici olarak bu durumu buraya yazdım. Daha sonra firmadan beni aradılar. Neden şikayette bulundunuz diye bana söylemde bulundular ve sözleşmeyi tek taraflı fesh edeceklerini söylediler. Tamam dedim. Paramı ne zaman ödeyeceksiniz dedim. 2015 yılını temmuz veya ağustos ayına senet vereceklerini söylediler. Zaten 2,5 sene geçti bir de 10 ay sonraya senet vereceklermiş. Zaten verilen senetleri de ödemiyorlar.

Sahin 6.416 Okunma

Cevaplar

  • Bulut İnşaat Temsilcisi19 Ocak 2015

    Sayın Ahmet Semiz, Sistemimizde adınıza kayıtlı iptal başvurusu bulunmamaktadır. Ayrıca projemizin teslim tariihi 2015 Mart ayıdır. Şu an projemizde inşaat faaliyetleri devam etmektedir. Projemizde ya da tapularımızda icra veya hacizlik bir durum söz konusu değildir. Projemizin kat irtifakı kurulmuş ve ödemelerini tamamlayan müşterilerimize tapu devirleri yapılmıştır. Lakin siz düzenli ödeme yapmadığınızdan dolayı tapunuz verilmemiştir. Sözleşme iptali için 444 2 561 numaralı telefonlarımızdan 'Satış Sonrası' departmanı ile görüşebilir randevu alıp sözleşme iptali için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. İyi günler,

  • Sahin11 Aralık 2014

    paramın hemen geri ödenmesini istiyorum. yada dairemi istiyorum. teslim edilecek olan dairede haciz veya icra olmasın. temiz bir tapu istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön