25 Mayıs 2013
#1818261

Bulut İnşaat Kiraladığıma Pişman Oldum!

8 ay önce Bulut İnşaat kiraladığım dairede spor salonu havuz otopark güvenlik var ayda 105 tl aidata taahhüt edilen hiç bir hizmet sunumuyor. Tapular 1 sene doldu teslim edilmedi doğalgaz saati takılmadı residence ama elektrikli ocak kullanıyoruz. Havuzda kurbağlar geziyor, asansörde ayda en az 4 kere kalmamak imkansız. Su elektrik herşey iki katı yasal bir ödeme tablosu yok kavga ettikçe indirim yapıyorlar.


Yüksek maaşlı yöneticiler sigortasız bina çalışanları. Bana ödeme tablomu çıkartın deyince biz yeni geldik eskilerin yarısını ödeseniz bari bize yeter deniliyor. Camlar kırık binayı şu basıyor her yerde kedi büyüklüğünde fareler, elektrik panolarından su akıyor mahkemelerde süründüreceğim.

Ufuk Ufuk 1.671 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ufuk11 Aralık 2017

    174 daire olması bu sorunlarımortadanmı kaldırıyor süper süreç yönetiyosunuz☺️

  • Bulut İnşaat Temsilcisi19 Ocak 2015

    Ufuk Çetin, Bahsettiğiniz projemizde 174 hane bulunmaktadır. Bahsetmiş olduğunuz sorunlar bizim binamızda mevcut değildir. Aidat ve gider ödemeleri sitede sabittir. Kavga ve kötü söz ile kullandığınız hizmetin ücretinin düşürülmesi mümkün değildir. Site yönetimi bulut İnşaat'a ait değildir. evviva Yönetim'e aittir. Sorun ve veya istekleriniz ile ilgili bina içerisinde yer alan Yönetim ile görüşebilirsiniz. İyi günler,

Ziyaretçi Yorumları