16 Mart 2013
#1688753

Bulut İnşaat Evviva Residence'dan Ev Kiraladığımıza Pişman Olduk!

Evviva Residence binayı görerek spor kompleksi, kapalı otoparkı vs. cazip geldiği için ev kiraladık ancak ne sosyal imkanlar yapıldı nede kapalı otoparkı kullanabiliyoruz. Üstelik su ve doğalgaz hizmetleri Bulut inşaat tarafından tahsis edildiği için faturalar normalden fazla geliyor.


Bu sorunları anlatmaya çalıştığımızda Yönetimde olan A*** hanımdan ve sürekli kaçan Bulut inşaatın sahibinin oğlu Ö**** bey'den cevap alamıyoruz sürekli oyalıyorlar ve sorunları anlattığımızda insan gibi muamele yapılmıyor.

Sevil Sevil 1.358 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bulut İnşaat Temsilcisi05 Mart 2015

    evviva Residence Bulut İnşaat'ın yapmış olduğu projedir lakin yönetimi Bulut İnşaat'a ait değildir. Her hangi bir sıkıntı ya da sorununuz mevcut ise ; site içerisinde bulunan Yönetim ile görüşme yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  • Sevil03 Mart 2015

    Sayaç olduğunu biliyoruz zaten gelen faturaların üzerine ekstradan %15 ek ödeme aldığınızı hatırlamıyorsunuz herhalde, aslı hanım iyi bilir bu konuları. İski'nin haricinde üyelerden ekstra para toplamakta Bulut İnşaatın sorumluluğundadır. Evviva evleri'de Bulut İnşaata aittir.

  • Bulut İnşaat Temsilcisi19 Ocak 2015

    Sevil Filiz, Bahsettiğiniz projemizde 174 hane bulunmaktadır. Bahsetmiş olduğunuz sorunlar bizim binamızda mevcut değildir. Site de merkezi sistem üzerinden kalorimetre sayaç mevcuttur. Her hane sahibi yaktığı kadar fatura ödemektedir. Site yönetimi bulut İnşaat'a ait değildir. evviva Yönetim'e aittir. Sorun ve veya istekleriniz ile ilgili bina içerisinde yer alan Yönetim ile görüşebilirsiniz. İyi günler,

Ziyaretçi Yorumları