18 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10672760

Buldumbuldum.com Paramı İade Etmiyorlar!

18.06.2018 tarihinde saat 06:58 de dört kelebekli altın kolye 1 adet kredi kartımla Buldumbuldum.com'dan 605,90 TL'ye satın aldım. Firmadan ne bir mail, ne bir mesaj, ne de bir bilgilendirme yapılmadı. WhatsApp üzerinden iletişime geçtiğimde ürünün 4 iş günüde teslim olacağını belirttiler. 5.gün iletişime geçtiğimde aldığım ürünle ilgili bilgilendirilmediğimi, ürünün nerede olduğunu sordum. Almış olduğum ürünün ellerinde olmadığını söylediler. Olmayan ürünü var gibi gösterip neden sattıklarını söyleyerek sitem ettim. Banka bilgilerimi istediler verdim. Para iadesini sözleşmeye göre 10 iş günü içerisinde ödeyeceklerini ifade ettiler. Sözleşmeyi hatırlatarak kredi kartıyla yaptığım için kredi kartına iade edilmesi gerektiğini sordum. Havale olarak yapılacak denildi. Sözleşme süresi içerisinde paramı iade etmediler. Sürekli oyalıyorlar. Bu hafta içerisinde ödenecek, cumaya kadar ödenecek, bugün ödeneceği belirtildi.


16.07.2018 Pazartesi kesin ödenecek. Bunun gibi sürekli yalanlarla oyalıyorlar. Şikayet hatları çalışmıyor. Mail atıyoruz cevap yok. Arıyoruz yapabileceğimiz bir şey yok iade bölümüne bildiriyoruz. Bizim başka yapacak bir şeyimiz yok gibi ifadeler kullanıyorlar. İnsanların sabrıyla oynuyorlar, alay ediyorlar, yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var mı diye. Ben hala paramı alamadım. Müşteri memnuniyetinden uzak, ticaret ahlakından uzak bir tutum içinde ticaret yapıyorlar. İnternet üzerinde bu firma hakkında çok şikayet var bakmadan ilk defa alışveriş yaptım. Bir daha kesinlikle bu firmayı tercih etmem. Yasal haklarımı kullandım bekliyorum. WhatsApp konuşmalarını paylaşacağım bakın lütfen.

Öner Öner 872 Okunma

Cevaplar

  • Öner'in Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2018

    Buldumbuldum.com'a paramın iadesini geçte olsa gerçekleştirdikleri için ve ince bir davranış göstererek hediye göndermeleri, yaşanan bu olumsuzlukların üstüne çok güzel bir davranıştı. Firma müşteri memnuniyetiyle ilgili üstüne düşen görevi yerine getirmiştir. Ayrıca iletişim süreci boyunca sadece Çağla hanım gereken ilgi alaka ve saygı boyutunda firmaya yakışır bir şekilde üslup takınmıştır. Kendisine bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler