23 Kasım 2015

Budget Yerli Müşteriye Çifte Standart!

02 Ekim tarihinde İzmir Havalimanı'ndan araç kiralamak için rezervasyon yaptırdım. Aracı almak için gittiğimde 15 gün önce başladıkları bir uygulama ile müşteri risk hesaplaması yapmak zorunda olduklarını söyleyip bir mesaj atmamı istediler. Mesajı attığımda ise "Risk puanınız hesaplanamadı" diye bir cevap geldi. Bunun üzerine şube görevlisi "ya yanındaki kişilerden bu onayı alabilecek birisinin kartından çekelim ya da sana araç veremeyiz" dedi. Aynı uygulamayı Findeks notu olmayan yabancı turiste nasıl yaptıklarını sorduğumda "onlarda bir sorun çıkmıyor, tüm sorun yerli turistte" dediler. En azından rezervasyon sırasında uyarılmış olsaydım misafirlerimin yanında böyle bir sorun yaşamazdım.

Emre 684 Okunma

Cevaplar

  • Emre01 Aralık 2015

    Sayın Yetkili, müşteri ilişkileri danışmanınız tarafıma e-posta göndererek "bunu siz ofise gelmeden yapamazdık" dedi. Oysa benim tüm söylediğim; 1- Bu konuda rezervasyon esnasında bilgi verilmesi idi, bu işin rezervasyon esnasında yapılması değildi. 2- Olay sonrasında yaptığım araştırmaya göre kredi riskinin hesaplanamaması cevabı son 5 yıl içerisinde bankalardan kredi çekmeyen veya herhangi bir borcuna istinaden ödeme sıkıntısı yaratmayıp takibe düşmeyen kişiler için verildiğini öğrendim. Kaldı ki kredi notum mükemmele yakın! Bu durumda sizler tüm müşterilerinizden ihtiyacı olmasa dahi kredi kullanmalarını veya bir şekilde banka takibine girmiş olmalarını talep ediyorsunuz.

  • Budget Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayın Emre Elmas, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. BUDGET, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden ya da 444 4 722 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön