Budget Trafik Cezası Ücreti!

Orhan Orhan16 Temmuz 10:59

Budget ile uzun zamandır çalışıyordum. Tüm şehir dışı gezilerimde ve İstanbul'da ilk tercihim Budget oluyordu. Mevcut rakiplerine göre kurumsal bir firma olduğu için diğer firmalar ile düşük fiyat farklarında pek önemsemiyordum. Ama son bir yılda fiyatlarını çok fazla arttırdıkları için başka bir bir firma ile çalışıyordum. En son 29 haziranda ki 10 günlük kiralamamda yine Budget tercihim oldu. 3. Ay önceden rez yaptığım halde, ofise gittiğimde bana rez yaptığım aracın kalmadığını muadil araç vereceklerini söylediler. Evet böyle bir hakları var ama son 3 yıldır yoğun araç kiralamaları yapıyorum ve bu bu ilk kez başıma Budget ta geldi. Şikayet konusuna gelince, gece saat 2 civarlarında cep telefonuma kredi kartınızdan para çekilmiştir SMS aldım. Kredi kartı aldatmacalarının arttığı bu zamanlarda yine kart bilgilerim çalınmış diye düşünerek bankanın mobil uygulamasına girdim ve uygulamada, 216 TL ve 2 adet 53,10 TL toplam 3 tane çekim olduğunu gördüm. 

Sanırım trafik cezasını ve 2 adette 53,10 TL lik hizmet ücretini kartımdan çekmişler. Bunu kendim yorumladım ki sabahında SMS te attılar. Benim iki şikayetim var. 1. Si trafik cezası yediysek elbette bunun bedelini alacaklar ama hiçbir bilgilendirme yapmadan kredi kartımdan çekmiş olmaları biraz can sıkıcı arayıp detaylı bilgi verip çekmeleri daha doğru olurdu. 2. Si sanırım 2 tane çektikleri 53,10 TL hizmet ücreti olarak alıyorlar. Ama bana yaptıkları sadece bir SMS atmak, cezayı neden, nerede ne zaman yediğimi bile bilmiyorum. Hiçbir bilgilendirme yapmadan toplam 106,20 TL hizmet ücreti almaları çok rahatız edici. Alınan hizmet ücretinin iadesini, kesilen trafik cezanında detaylı bilgisinin verilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Budget Logo Budget 16 Temmuz 12:04

Sayın Orhan A., İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden BLT-780321-Y2H2’nolu bilet kaydı ile konu, ilgili birimimizin takibindedir. Değerlendirme tamamlanınca Müşteri Deneyimi Danışmanımız size en kısa zamanda dönüş yapacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler